V březnu jedeme s partou bruslařů na Madeiru!

Už teď vím, že to bude pecka!

Budeme mít náskok oproti ostatním v najetých kilometrech před Berlínským půlmaratonem. Navíc spolu s krásnou dovolenou!

TO CHCEŠ!!

Staň se jedním z průkopníků této super akce!

O co tedy žádný bruslař nechce přijít?

Čeká nás týdenní bruslařská dovolená na sopečném ostrově uprostřed Atlantiku! 

Madeira má poprávu přízvisko ostrov věčného jara. To proto, že tam jsou takřka stále ideální podmínky pro bruslaře - krásných 20 stupňů a příjemné přímořské podnebí a mořský vzduch.

Navíc jsou tam dvě perfektní in-line dráhy se speciálním povrchem na bruslení! Jedná se o speciální nátěr, který je krásně hladký, a přesto vůbec neklouže. Nabízí tak naprosto jedinečný pocit z jízdy, který na asfaltu nejde zažít.

Jedna z těchto drah je navíc jen 100 m od pláže a s krásným výhledem na širý oceán. To je pecka, co?

No a přesně tam se budeme trénovat na sklonku zdejší zimy,
konkrétně 18. - 25. 3. 2024! 

Ostatní bruslaři budou ještě čekat na první suché a teplé dny, zatímco my už budeme najíždět první důležité kilometry sezóny.
A neméně potěšující bude i doprovodný program. S partou kamarádů bruslařů navštívíme mezi tréninky nejkrásnější místa tohoto ostrova plného rozkvétající přírody.

Aby ale nedošlo k omylu!...

Na Madeiru jedeme primárně na bruslařský kemp, který je primárně určený pro Masters bruslaře. Bruslit budeme primárně na závodní klopené dráze, kde zamakáme jak na kondici, tak na technice! Vydáme se ale i na silniční okruh na vytrvalostní trénink.

Vedle sedmi poctivých tréninků bude samozřejmě i dostatek času na relax a objevování zajímavostí ostrova, za kterými se společně vydáme.

V rámci dovolenkové části programu se můžete těšit na mlžné lesy, sopečné jeskyně, ale dáme si i výlet na unikátní hřebenové pohoří podobné Alpám.

Odpočívat pak můžeme na pláži s černým vulkanickým pískem, v přírodních lávových bazénech nebo hotelovém bazénu se sladkou vodou.

To zní jako fajn bruslařská dovolená, co myslíš? 

A jak tedy zní aktuální nabídka?

  • Na Madeiru se z Prahy dostaneme letecky za pouhé 4 hodiny a na místě máme domluvená auta pro snadnou dopravu po ostrově.
  • Čeká nás tam krásné ubytování s výhledem na oceán (foto níže) a možnost ochutnat lokální kuchyni nebo zdejší víno či "likér" ponchu:-)  
  • Na akci můžeme doplnit už jen 4 místa!!
  • A pokud chceš takovouto dovolenou udělat radost i tvé nebruslící drahé polovičce, tak určitě můžeš.  Tréninků se účastnit nemusí a zohledníme to samozřejmě i v ceně pro partnera/partnerku.
  • Kemp v termínu 18. - 25. 3. 2024 stojí 37 485,- Kčs

  • (cena aktuální ke konci ledna 2024)

Cena zahrnuje letenku, ubytování, pronájem auta, snídaně a trenérské vedení. Cena obsahuje položky v aktuální výši (letenka a ubytování, vůz) a po rezervaci před finálním potvrzením Vám bude cena za tyto složky přepotvrzena.

Dodavatelem cestovních služeb je CA AC s.r.o.. Plnění je osvobozeno od DPH dle §89, zákona č. 235/2004 Sb.

A pokud chceš slevu a jsi spolehlivý řidič ochotný mi pomoci s řízením vypůjčených aut, tak ti nabízím slevu 1500 Kč za tuto výpomoc s organizací.

Sleva je pouze pro jednoho až dva účastníky dle celkového počtu lidí, resp. aut a je nutný EU řidičský průkaz a kreditní karta na jméno řidiče. Slevu potvrdíme po vzájemné dohodě.

Tak už víš snad vše, tak na nic nečekej.
Vyplň registraci a nenech si ujet tuto šanci👇

Mimochodem agentura umí zajistit i pojištění storna, kdyby se náhodou cokoliv stalo a nakonec by ti to nevycházelo. Stojí to pár stovek a dostaneš když tak své peníze zpět!

Po registraci se ti ozveme zpět a dořešíme další kroky Tvé rezervace spolu s potvrzením aktuální ceny.

Těším se na společný super zážitek!

Registrační formulář

Tvé osobní údaje zpracovávám podle mých zásad ochrany osobních údajů.

Po registraci se ti ozveme zpět a dořešíme další kroky Tvé rezervace spolu s potvrzením aktuální ceny.

Mimochodem agentura umí zajistit i pojištění storna, kdyby se náhodou cokoliv stalo a nakonec by ti to nevycházelo. Stojí to pár stovek a dostaneš když tak své peníze zpět! Tak se registruj a pojeď!

Těším se na společný super zážitek!