Objednávka Základů bruslařské techniky 

Jsem rád, že do toho jdeš se mnou, těším se na tebe!

  • Odesláním objednávky získáš přístup k online tréninkovému programu “Základy bruslařské techniky”.
  • Kurz získáváš za výhodnou cenu, protože chci, ať se tyto dovednosti naučí co nejvíce bruslařů.
  • V objednávce jsou zahrnuté 3 profesionální online lekce zaměřené na techniku a také 3 bonusy, které ti přidávám jako dárek.
  • S tréninkem můžeš začít okamžitě. Tvé přístupové údaje do členské sekce dostaneš obratem na e-mail. Hned se pak pustíme do práce 😉

Ing. Matěj Krupka

Trenér oddílu Do bruslí!
Pan Krupka je trenérem, ve kterém se snoubí profesionální přístup trpělivého a vstřícného pedagoga s náročným až puntíčkářským technikem vyžadující dokonalý výsledek laděné techniky. Tréninky s ním byly a jsou pro mě velkým přínosem a mé okolí jednoznačně vnímá můj velký posun, za což jsem vděčný.
Eda Č.Táta rychloblusaře a sám hobby bruslař
Na první trénink s Matějem jsem přicházel s přesvědčením, že bruslím slušně. Matěj mě hned na prvním tréninku vyvedl z omylu. Ale už v průběhu první lekce mi došlo, že Matěj nejprve prohlubuje a upevňuje základy - tedy přenos váhy, kontrolu hran, odraz do strany a základní pozici. Zkrátka - trénink s Matějem mi mnoho dal. Jezdím díky němu rychleji při vynaložení menšího úsilí a bruslení si daleko více užívám.
Karel E.Hobby rychlobruslař
Po neúspěšném hledání kurzu rychlobruslení jsem našla na webu tréninky, které konečně nabízí něco pro ty, co jako já hledali pilováni techniky bruslení, ač v mém případě pouze na amatérské úrovni. Každá hodina je vedena velmi důsledně. Nesmírně mě to baví, i když trpělivosti nemám tolik jako Matěj. Zdokonalování techniky vnímám krok po kroku, jak to má být. Když to nejde jedním cvikem, tak Matěj vždy najde jiný, který mě posune dál. Maximální spokojenost, i když práce je ještě hodně.
Ála P.Začala se speed bruslemi