UČÍM LIDI BRUSLIT

SPRÁVNĚ A RYCHLEJI

Bruslit rychle, s jistotou a zlepšovat se při každé jízdě nebo tréninku? Jde to, i když jste na to doteď byli sami! Učím správnou techniku jízdy, na které staví i špičkoví závodníci. Hobby bruslaři se mnou získávají sebedůvěru a ladnost na bruslích.

Na svých lekcích vidím, že bruslaře nejčastěji trápí 5 chyb v technice. Říkám jim "5 Zabijáků bruslařské techniky". Na tomto odkaze si o nich můžeš přečíst. Zjistíš, zda se týkají i tebe a získáš návod, jak se jich zbavit. Přístup ke článku dávám všem bruslařům ZDARMA.

Jak jsem se stal šéfem svých bruslí?

  • Odmala jsem na inlajnech najížděl stovky kilometrů měsíčně, ale moje technika drhla.
  • Do tréninků a závodů jsem dával všechno, jenže silou jsem nemohl urvat všechno.
  • Rozhodl jsem se jít vlastní cestou a opravdu pochopit, jak můžu řídit a rozjet své brusle chytře!
  • Nejvíc mě posunula setkání se špičkovými světovými závodníky a trenéry, dali mi směr a odhodlání předávat to dál.
  • Fungovalo to! Zlepšil jsem se já sám na závodech, ale hlavně jsem viděl, jak se zlepšují moji bruslaři a žáci. Zrychlili a troufli si na první závod.
  • Věřím, že rychlost přichází díky pochopení správné techniky.
    Věřím, že nemá smysl marnit čas špatným tréninkem a bruslit pořád stejně.
  • Věřím, že vás nejvíc posune trenér, kterému věříte.
  • A že se lépe trénuje v partě fajn bruslařů.

Připojte se k naší on-line tréninkové skupině bruslařů, kteří bruslí chytře, rychle a navzájem se podporují. Je to zdarma!

JAK POMÁHÁM BRUSLAŘŮM?

Bruslaři všeho věku už jezdí sebevědomě, správně, s jistotou a rychleji. Na lekcích to naučím i vás.

Open tréninky

Pravidelné otevřené tréninky v Praze s bezva partou několikrát do měsíce.
Bez seřízeného padnoucího vybavení technika strádá. Brusle nastavuji závodníkům už přes 15 let!
2500+ odběratelů YouTube kanálu ze všech koutů světa a stovky prodaných on-line kurzů! Přidejte se také!
0
+
Let zkušeností s bruslením a výukou techniky
0
+
Sebejistých a rychlejších bruslařů
0
+
Hodin odvedených tréninků a lekcí
0
+
Předvedených, vysvětlených a naučených cviků

REFERENCE

Spokojení bruslaři

Tréninky s Matějem mi zcela posunuly vnímání bruslení na kolečkových bruslích. Byl jsem odhodlán k dlouhodobému poctivému tréninku s cílem dosáhnout svého maxima a výsledek předčil má očekávání.

Matěj je trenérem, ve kterém se snoubí profesionální přístup trpělivého a vstřícného pedagoga s náročným až puntíčkářským technikem vyžadujícího dokonalý výsledek laděné techniky. Tréninky s ním byly a jsou pro mě velkým přínosem a mé okolí jednoznačně vnímá můj velký posun, za což jsem vděčný.
Eda
Po asi patnácti letech "samovýuky" rychlobruslení s pravidelným opakováním každou zimu na zamrzlých rybnících a řekách jsem si pořídil kolečkové rychlobrusle a na doporučení jsem začal chodit k Matějovi na kurzy techniky.

Matěj je trpělivý učitel, který mi velmi důkladně a s použitím různých cviků vysvětlil technické základy i různé finesy. Díky tomu jsem se konečně naučil pořádně jezdit a správně ovládat brusle.

Během několika měsíců pod odborným vedením jsem tak udělal větší pokrok než za předchozích 15 let.
Vašek
Po neúspěšném hledání kurzu rychlobruslení jsem našla na webu tréninky, které konečně nabízí něco pro ty, co jako já hledali pilováni techniky bruslení, ač v mém případě pouze na amatérské úrovni.

Každá hodina je vedena velmi důsledně. Nesmírně mě to baví, i když trpělivosti nemám tolik jako Matěj. Zdokonalování techniky vnímám krok po kroku, jak to má být. Když to nejde jedním cvikem, tak Matěj vždy najde jiný, který mě posune dál. Maximální spokojenost, i když práce je ještě hodně.
Ála
Na první trénink s Matějem jsem přicházel s přesvědčením, že bruslím slušně. Už v průběhu první lekce mi ale došlo, že Matěj nejprve prohlubuje a upevňuje základy, tedy přenos váhy, kontrolu hran, odraz do strany a základní pozici. Teprve po zvládnutí a uvědomění si základních souvilostí přešel k nácviku jízdy na rovině.

Zkrátka - trénink s Matějem mi mnoho dal. Jezdím díky němu rychleji při vynaložení menšího úsilí a bruslení si daleko více užívám. Doporučuji.
Karel

A co teď?