Kurzy in-line bruslení s Matějem Krupkou

Pražské kurzy začínají 6. 9. 2021

Na všechny kurzy je povinná přilba, chrániče doporučené. Účast na kurzu je na vlastní nebezpečí.
V případě nepříznivého počasí může být jednotlivá lekce zrušena a nahrazena v jiném termínu.

Základní techniky bruslení - Modřany - čtvrtek 19:15 - 20:15

Brusli správně a bez chyb - 6 lekcí ke správné technice
Kurz je vhodný pro bruslaře, kteří už bruslí, ale chtějí se posunout dál a o mé metodice ještě neslyšeli, nebo si ji chtějí projít znovu. Budeme se učit i brzdění na bruslích. Budeme se věnovat ovládání bruslí, jízdě vpřed, brzdění, přešlapování a obratnosti na bruslích. Kurz je vhodný pro bruslaře, kteří s metodou MEB (metoda efektivního bruslení) začínají a ještě o ní neslyšeli.
Cena za celý kurz je 2390,- Kč. Kapacita 10 lidí

Zrychli svou jízdu - Letná - pondělí 17:45 - 18:45

Nauč se bruslit rychleji - 6 lekcí k rychlejší a efektivnější jízdě
Baví tě jezdit rychle na bruslích? Tento kurz je pro tebe! Dostaneš se na své limity a posuneme je spolu! Ukážu ti cviky ze závodního oddílu, které ti pomohou nabrat a zvládnout rychlost a udržet ji!
Cena za celý kurz je 2390,- Kč. Kapacita 10 lidí

Na bruslích beze strachu - Modřany - čtvrtek 18:10 - 19:10

Získej jistotu a pohodu na bruslích, ať tě potká cokoliv!
V tomto kurzu tě seznámím se cviky, které v oddíle děláme s dětmi, aby je při bruslení nikdy nic nezaskočilo a ničeho se nebály. Jak si to představit? Slalomy, hry, přeskoky, závody, kruhy, osmičky, rozběhy. Prostě vše, co si ani neumíš představit, ale co ti dá neuvěřitelnou jistotu a pohodu při běžném bruslení. Navíc uvidíš, že je to super zábava!:-) Na tomto kurzu si také procvičíme různé styly brzdění na bruslích.
Cena za celý kurz je 2390,- Kč. Kapacita 10 lidí

Kurz bruslení PRO DĚTI - Modřany - čtvrtek 17:00 - 18:00

6 lekcí základních dovedností, her a techniky na bruslích
Výuka bruslení jinak? Děti nebudou "jen hodinu v bruslích, ale budou se každou chvíli a v každé hře učit novým dovednostem. Díky tomu se pro ně pohyb na bruslích stane přirozený a zábavný. Navíc budou bruslit správně už od začátku! Kurz je vhodný pro děti 8 - 13 let. Budeme se věnovat všestrannému rozvoji, nejde o rychlobruslařský kroužek.
Cena za celý kurz je 2390,- Kč. Kapacita 10 lidí

Zatrénuj si kondičku - dráha Modřany - pátek - 7:00 - 8:30

6 společných tréninků pro rozvoj tvé kondice!
Pojď si se mnou dát super tréninky, jaké jsem trénoval v rámci své závodní přípravy. Trénink je zaměřen na rozvoj výkonnosti a posune kupředu každého, kdo na sobě chce zamakat. Trénovat budu s vámi, takže se se mnou můžeš svézt a okoukávat a ladit techniku za jízdy. Trénujeme na závodní dráze, kde snadno skloubíme více výkonnostních skupin.
Cena za celý kurz je 2390,- Kč. Kapacita 10 lidí